Strona: Międzynarodowy Festiwal Chórów w Pradze / Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej

Międzynarodowy Festiwal Chórów w Pradze

2022-08-25

Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej regularnie wspiera działania Uczelni w obszarze kultury akademickiej.

Z radością oraz dumą z dotychczasowych osiągnięć Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, wsparliśmy udział Chóru w 12. Międzynarodowym Festiwalu Chórów i Orkiestr w Pradze.

Członkom Chóru życzymy powodzenia i satysfakcji z udziału w tym prestiżowym wydarzeniu artystycznym.

Relacja Chóru z udziału w Festiwalu na stronie www Politechniki Rzeszowskiej: