Strona: Fundacja Partnerem Strategicznym 28. Rzeszowskich Juwenaliów / Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej

Fundacja Partnerem Strategicznym 28. Rzeszowskich Juwenaliów

2023-05-15
fot. Beata Motyka

Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej tradycyjnie wsparła organizację Rzeszowskich Juwenaliów, których organizatorem  był Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy być Partnerem największego festiwalu kultury studenckiej na Podkarpaciu.

Wydarzenie odbyło się w dniach dniach 12 - 13 maja br. na terenie kampusu Politechniki Rzeszowskiej.

Więcej informacji oraz fotorelacja z wydarzenia na stronie www Politechniki Rzeszowskiej: