Strona: Fundacja Partnerem Ogólnopolskiego Zjazdu Dziekanów Kierunku Budownictwo / Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej

Fundacja Partnerem Ogólnopolskiego Zjazdu Dziekanów Kierunku Budownictwo

2024-06-14
Uczestnicy Ogólnopolskiego Zjazu Dziekanów

W dniach 12 - 14 czerwca 2024 roku odbył się Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Kierunku Budownictwo.

Organizatorem Zjazdu był Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.

Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej z dumą przyjęła zaszczytną rolę Partnera tego wydarzenia.

Dziękujemy wszystkim członkom Rady Fundacji, którzy wsparli tę inicjatywę, a szczególe słowa wdzięczności kierujemy do Inżynierii Rzeszów , ERBUD International oraz  BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie Wydziału: