Strona: X Konkurs Wiedzy Finansowo-Bankowej / Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej

X Konkurs Wiedzy Finansowo-Bankowej

2022-05-23
Laureaci X Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej, fot. A.Surowiec

19 maja 2022 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyło się uroczyste zakończenie X Konkursu Wiedzy Finansowo – Bankowej, którego celem jest rozwój wiedzy uczestników na temat zjawisk występujących na rynkach finansowych.

Partnerami Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej są Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej, Fundacja Banku Pekao S.A. im. dr. Mariana Kantona, Fundacja Warszawski Instytut Bankowości oraz Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, a Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego konkursu jest dr inż. Mirosław Sołtysiak.

Laureatami tegorocznej edycji konkursu, w którym wzięło udział ok. 120 studentów, zostali:

I miejsce - Natalia Hawro

II miejsce - Krystian Gorzkowski