Strona: Sukces Studentów PRz Racing Team / Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej

Sukces Studentów PRz Racing Team

2022-09-09
Studenci PRz Racing Team na zawodach Formula Student Alpe Adria w Chorwacji, fot. PRz Racing Team

Z radością przyjęliśmy informację, że wspierani przez naszą Fundację, studenci z Koła Naukowego Formuła Student Rzeszów, działającego na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej, uzyskali podczas zawodów Formula Student Alpe Adria w Chorwacji,  następujące wyniki: 3. miejsce w Business Plan Presentation, 4. miejsce w Cost&Manufacturing Event, 5. miejsce w Endurance, 6. miejsce w Acceleration, 8. miejsce w Autocross, 8. miejsce Engineering Design Event. Zespół otrzymał również nagrodę specjalną za najlepiej przygotowany Real Case Scenario.

Uzyskane wyniki uplasowały zespół z Politechniki Rzeszowskiej na 5. miejscu w klasyfikacji generalnej bolidów spalinowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej w aktualnościach na stronie www Uczelni: